JUOKO JOGA SU KRISTINA (Kaunas) Liepos 18

j satunasJuokas - vienas geriausių būdų nuotaikai pakelti. Kai žmogus juokiasi, jo organizmas gamina endorfinus, suteikiančius laimės pojūtį. Juokas pažadina gerą energiją, kuri iš mūsų sklinda kitiems. Juoko jogos sesijos metu noriu su Tavimi pasidalinti patirtimi, kaip juokas gali tapti tavo kasdieniu palydovu, kaip pakeisti būsenas, kaip suteikti sau daugiau ramybės bei atsipalaidavimo. Juokas gali tapti Tavo emocijų išlaisvinimo praktika. Juoko pagalba gali įnešti daugiau gyvybingumo bei džiaugsmo į savo gyvenimą.

Kokia Juoko Jogos nauda?
- Juoko užsiėmimai gali pakeisti nuotaiką per kelias minutes. Pakili nuotaika leidžia jaustis gerai ir šią būseną kartais išlaikyti net visą dieną.
- Juoko pratimai gali padidinti smegenų aprūpinimą deguonimi net iki 25%, o tai pagerina žmogaus darbo produktyvumą. Po juoko jogos užsiėmimų, žmogus jaučiasi energingesnis ir galės dirbti našiau nepervargstant.
- Juokas stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.
- Po juoko jogos sesijos jaučiamas gilus atsipalaidavimas.
- Juokas apjungia žmones viena pakilia emocija, kuri įkvepia kurti rūpesčiu bei pasidalinimu grįstus santykius.

KADA?
Liepos 18 d. 16:00

KUR?
Wudang Tao Studija
Savanorių pr. 137a
LT – 44146, Kaunas
*Įėjimas iš Savanorių pr. pusės pro skersgatvį(šalia yra grožio klinika) eisite tiesiai pro šlagbaumą iki galo ir pirmos durys po kaire pastate priešais.

KAINA:
10eur. Mokama vietoje.

REGISTRACIJA:
Atsiųskite savo vardą ir renginio pavadinimą (JUOKO JOGA) numeriu +37069047678.